O nás

Rybárna a bistro SEEFISH nabízí široký sortiment mořských a sladkovodních ryb a mořských plodů té nejvyšší kvality. Díky našim kontaktům a pravidelným cestám na evropské rybí trhy a přístaviště se ten nejlepší skotský losos, žlutoploutvý tuňák, treska, mořský ďas, ústřice a krevety a řada další ryb, mořských plodů a rybích produktů dostanou do druhého dne od výlovu na talíře našich zákazníků. A to buď v pohodlí jejich domova, díky rozvozu čerstvých ryb, nebo v našem bistru.

Ryby a mořské plody se pomalu ale jistě stávají pevnou součástí jídelníčků i suchozemských Čechů. Není divu. Kromě lahodné chuti obsahují velké množství zdraví prospěšných živin:

  • bílkoviny
  • jód
  • vitamin B, B12, A, D
  • omega-3 mastné kyseliny
  • hořčík
  • rybí tuk

Ovšem chuť a živiny ryby od výlovu postupem času ztrácí. A stejně jako dobré hovězí potřebuje čas, aby uzrálo, u sladkovodních i mořských ryb a plodů je naopak klíčová čerstvost, tedy kvalita.  Tím spíš, jedná-li se například o japonskou kuchyni a populární sushi.

Proto jsme se v SEEFISH rybárně zaměřili na dovoz oblíbených ryb a mořských plodů, které pochází z prověřených přírodních lovišť a na talíře našich zákazníků je dodáváme už do druhého dne od výlovu. A mozná ne každý má vždy cestu do města, proto jsme pro velký zájem otevřeli v září novou službu: rozvoz čerstvých ryb po Praze a blízkém okolí. 

Žádné umělé sádky, žádné hormony, žádné dokrmování antibiotiky, ale čisté přírodní vody a lov na udici. Naši skotští lososi jsou dokonce oceněni známkou kvality francouzské vlády s označením Label Rouge.

Jsme přímými dovozci ryb, které naši lidé pro SEEFISH rybárnu  i bistro osobně vybírají. Rybí saláty a další produkty pak nakupujeme od prověřených lokálních dodavatelů.

A pokud v přípravě ryb plavete, náš šéfkuchař a prodejci Vám v SEEFISH bistru rádi podají pomocnou ploutev a poradí, kterou rybu zvolit, poradí s úpravou, případně Vám dokonale upravenou rybu rovnou naservírují.

Těšíme se na Vás!